אילוף סוסים

אילוף סוסים

אילוף סוסים מקצועי

יש לכם סוס צעיר? זכרו שסוס הוא חיה מורכבת וללא אילוף מקצועי, הוא עלול לפתח בעיות התנהגות

שונות שפוגעות במידת ההנאה ברכיבה שלחלק מהן השלכות בטיחותיות המסכנות אתכם ואת הסוס.

אילוף סוסים בחוות LD Training הוא הצעד הראשון בקשר החיובי שלכם עם הסוס.

אילוף סוסים ב- LD Training – הבחירה של משטרת ישראל

שיטות אילוף הסוסים המיושמות בחוות LD Training מוכיחות את עצמן מזה שנים על סוסים מסוגים וגזעים שונים, בשוק הפרטי ועבור יחידת הפרשים של משטרת ישראל.

תהליך אילוף הסוסים בחוות LD Training מבוסס על טכניקות האילוף המתקדמות ביותר בענף הרכיבה בארץ ובעולם. בתהליך האילוף ניתן דגש רב לאילוף בטיחותי הן עבורכם והן עבור הסוס שלכם, כל זאת תוך הקפדה על גישה רגועה וסבלנית שאינה יוצרת עומס רגשי רב על הסוס.

הבטיחות שלכם מעל הכול

תהליך אילוף הסוסים בחוות LD Training מסתיים רק לאחר שצוות מאלפי הסוסים המיומנים סמוכים ובטוחים שהסוס שלכם מוכן לרכיבה רגועה ובטיחותית, בהתאם לרמת האילוף שהוגדרה בתחילת התהליך.

לקראת מסירת הסוס לרשותכם, מאלף החווה יבצע איתכם “חפיפה” כדי שתכירו את מערכת היחסים הנכונה עם הסוס שלכם, תיצרו איתו תקשורת נכונה, תדעו לתפעל אותו באופן מיטבי ותיהנו מהרכיבה ומהטיפול בו.

אני רוכב שם כיף מאוד אתם אדירים
רום ציפורי
רום ציפורי
07:17 13 Dec 20
מקום מושלם בעל הבית אירח אותנו מאוד יפה מושלם.
ליעוז חמו
ליעוז חמו
17:12 27 Oct 20
LD זה לא סתם חווה. זה בית!❤️ מקום חם ואוהב עם אנשים מדהימים כל אחד ואחת!חווה שאפשר לסמוך על זה שיטפלו לך בסוס בלי שתדאג .הטיפול שם יסודי ונקי וכיף לבוא להרגיש בנוח שם.יש לי סוס מדהים שהוא נימצא בחוות LD מקבל את כל הטיפולים שהוא צריך!! אני מרוצה מאודדד!הכי שמחה שליאור הוא המאמן שלי ושל הסוס שלי.❤️כיף לי ללמוד עוד ועוד דברים מימנו.תודה על הכללל❤️❤️
חווה שהיא בית❤ איכותית ומקצועית עם אנשי המקצוע הטובים ביותר בארץ בכל התחומים.חווה נפלאה לכיף וטיולים ( נמצאת באיזור מדהים)ומצד שני מעולה להתפתחות אישית ברכיבה והתקדמות בענף..סוסים מעולים אנשים מצוייניםבארבע מילים- לרוצים את הטוב ביותר?
Yael Slor Marzuk
Yael Slor Marzuk
20:49 19 Aug 20
הייתי בהמון חוות וזו החווה המועדפת עלי,חווה עם אווירה משפחתית חמה ותומכתהסוסים מקבלים את כל הטיפולים הנדרשים ולכן גם נראים בהתאםליאור ונגה בעלי החווה נותנים תמיד יחס אישי ומענה מיידי לכל בקשה,צוות של מקצוענים אחד אחדממליצה בחום !
Sharon Shechtman
Sharon Shechtman
07:39 19 Aug 20
יחס אישי מקום נקי ומושקע
Moti bass
Moti bass
08:11 17 Dec 19
מקום מדהים
מוריה ולצמן
מוריה ולצמן
18:19 15 Dec 19
wingate-footer השותפים שלנו maccabi-footer

© 2020 כל הזכויות שמורול ל LD TRAINING