רכיבה מערבית

בית ספר לרכיבה מערבית

במועדון הרכיבה LD Training במושב אודים תוכלו לגלות את קסם הרכיבה המערבית, אשר פותחה
בארה"ב ע"י הבוקרים, לצורך מילוי משימותיהם המאתגרות בחוות הבקר.
חוגי הרכיבה המערבית בחווה מיועדים לכל הגילאים, מגיל 5 ועד 120, עם או בלי ניסיון מעשי ברכיבה
ונערכים בהנחייתם של מדריכים עתירי ניסיון בהדרכת רוכבים. סוסי בית הספר לרכיבה מערבית נבחרו בקפדנות והם מתאפיינים באופי נוח ושקט וברמת אילוף גבוהה ביותר.

רכיבה מערבית באימון אישי

כל השיעורים בבית הספר לרכיבה מערבית הם שיעורים פרטיים ולא קבוצתיים, כדי שתוכלו ליהנות מתשומת לב מלאה של המדריך. תוכנית הלימודים כוללת מפגשים העוסקים בהכנת הסוס לרכיבה, בפסיכולוגיה של הסוס ובצורת החשיבה שלו, באופן הטיפול בסוס ועוד.

האימון המעשי מתבצע באופן מובנה והדרגתי, כך שתוכלו ללטש את יכולת הרכיבה המערבית שלכם ולהגיע, תוך זמן קצר ליכולות רכיבה מרשימות במספר סגנונות רכיבה מערביים.

אולי יעניין אתכם גם:

נקי ומסודר צוות מדהים (מרגישים את התוצאות ) .שאפו גדול
אליעזר משה
אליעזר משה
13:49 03 May 22
בי'ס לרכיבה מקצועי,מדריכים טובים,בעיקר המדריך עלי האלוף !
נאוה תנעמי
נאוה תנעמי
15:48 13 Nov 21
המפגש הראשוני עם דפנה, מהמשרד של החווה, מאיר פנים!קבלת פנים מושלמת, קיבלנו סיור קצר בחווה והכרת כמה סוסים.עלי המדריך, קיבל את עמית בת ה-7, נכדתנו, בחיוך, הסביר לה על הסוס רוקי ואז הם יצאו לדרך.השיעור ארך 30 דקות בהן עלי לימד את עמית פקודות קצרות ליציאה לרכיבה, עצירה, משחק חישוקים ובקבוקים והזמן עבר ואפילו מהר מדי...החווה גדולה, מסודרת, ממליצים מאד להגיע לשעור רכיבה לחוויה חד פעמית או לקייטנה/שיעורי רכיבה לטווח ארוך.
עדנה שריד
עדנה שריד
12:50 13 Jul 21
אני רוכב שם כיף מאוד אתם אדירים
רום ציפורי
רום ציפורי
07:17 13 Dec 20
מקום מושלם בעל הבית אירח אותנו מאוד יפה מושלם.
ליעוז חמו
ליעוז חמו
17:12 27 Oct 20
LD זה לא סתם חווה. זה בית!❤️ מקום חם ואוהב עם אנשים מדהימים כל אחד ואחת!חווה שאפשר לסמוך על זה שיטפלו לך בסוס בלי שתדאג .הטיפול שם יסודי ונקי וכיף לבוא להרגיש בנוח שם.יש לי סוס מדהים שהוא נימצא בחוות LD מקבל את כל הטיפולים שהוא צריך!! אני מרוצה מאודדד!הכי שמחה שליאור הוא המאמן שלי ושל הסוס שלי.❤️כיף לי ללמוד עוד ועוד דברים מימנו.תודה על הכללל❤️❤️
חווה שהיא בית❤ איכותית ומקצועית עם אנשי המקצוע הטובים ביותר בארץ בכל התחומים.חווה נפלאה לכיף וטיולים ( נמצאת באיזור מדהים)ומצד שני מעולה להתפתחות אישית ברכיבה והתקדמות בענף..סוסים מעולים אנשים מצוייניםבארבע מילים- לרוצים את הטוב ביותר?
Yael Slor Marzuk
Yael Slor Marzuk
20:49 19 Aug 20
הייתי בהמון חוות וזו החווה המועדפת עלי,חווה עם אווירה משפחתית חמה ותומכתהסוסים מקבלים את כל הטיפולים הנדרשים ולכן גם נראים בהתאםליאור ונגה בעלי החווה נותנים תמיד יחס אישי ומענה מיידי לכל בקשה,צוות של מקצוענים אחד אחדממליצה בחום !
Sharon Shechtman
Sharon Shechtman
07:39 19 Aug 20
יחס אישי מקום נקי ומושקע
Moti bass
Moti bass
08:11 17 Dec 19
מקום מדהים
מוריה ולצמן
מוריה ולצמן
18:19 15 Dec 19
wingate-footer השותפים שלנו maccabi-footer

© 2020 כל הזכויות שמורול ל LD TRAINING

תפריט נגישות