סדנאות ODT – בהנחיית ד"ר יורם דובובסקי

סדנאות ODT

סדנאות ODT

בהנחיית ד"ר יורם דובובסקי

צאו מהמסגרת ועלו על הסוס בסדנת ODT חווייתית בה ישתתפו בפעילות עם סוסים ועל סוסים, בחוות הסוסים LD Training במושב אודים. הסדנה נערכת בהנחייתו של  ד”ר יורם דובובסקי Ph.D – במדעי ההתנהגות עם התמחות בייעוץ ארגוני, חבר בכיר באיפ”א – הארגון הישראלי לפיתוח ארגוני ומייסד

חברת Nofar.

סדנאות “סוסים מובילים מנהיגים”

הסדנה המותאמת אישית לעולמות התוכן של הארגון שלכם ולמטרות שהגדרתם ליום הגיבוש, תכניס את המשתתפים לאווירה מיוחדת. אווירה בה יתנסו בתהליכים של מילוי משימות והשגת יעדים, תוך שיתוף פעולה באתגרים אישיים עצמיים, הן ברמת המנהיגות והן ברמת הביטחון העצמי.

במהלך הסדנה המשתתפים ייהנו מסביבה לימודית עם מוטיבציה גבוהה, ירכשו כלים לשיפור התקשורת המילולית והא-מילולית בצוות וישפרו את המודעות העצמית. כל הפעילויות בסדנה ילוו בניתוח המשמעויות הארגוניות שלהן ובסוף היום כל התובנות מהסדנה ילוקטו ויתורגמו למשמעויות ארגוניות מעשיות.

השילוב המושלם בין עסקים וסוסים

כפי שתגלו בסדנה, לפעילות עם סוסים יש עוצמה רבה. עוצמה זו באה לידי ביטוי בפעילויות עצמן, בתקשורת המתפתחת עם הסוס ובהדמיה שוטפת של הפעילות עם הסוס לפעילות הארגונית. הפעילויות עם הסוסים וניתוח התובנות הארגוניות, יותירו חותם שיורגש היטב בפעילות הארגונית השוטפת.

יחס אישי מקום נקי ומושקע
Moti bass
Moti bass
08:11 17 Dec 19
מקום מדהים
מוריה ולצמן
מוריה ולצמן
18:19 15 Dec 19
Excellent and professional ranch
Daphne Eden
Daphne Eden
05:07 04 Mar 19
wingate-footer השותפים שלנו maccabi-footer

© 2020 כל הזכויות שמורול ל LD TRAINING