סדנאות ODT – בהנחיית ד”ר יורם דובובסקי

סדנאות ODT

סדנאות ODT

בהנחיית ד”ר יורם דובובסקי

צאו מהמסגרת ועלו על הסוס בסדנת ODT חווייתית בה ישתתפו בפעילות עם סוסים ועל סוסים, בחוות הסוסים LD Training במושב אודים. הסדנה נערכת בהנחייתו של  ד”ר יורם דובובסקי Ph.D – במדעי ההתנהגות עם התמחות בייעוץ ארגוני, חבר בכיר באיפ”א – הארגון הישראלי לפיתוח ארגוני ומייסד

חברת Nofar.

סדנאות “סוסים מובילים מנהיגים”

הסדנה המותאמת אישית לעולמות התוכן של הארגון שלכם ולמטרות שהגדרתם ליום הגיבוש, תכניס את המשתתפים לאווירה מיוחדת. אווירה בה יתנסו בתהליכים של מילוי משימות והשגת יעדים, תוך שיתוף פעולה באתגרים אישיים עצמיים, הן ברמת המנהיגות והן ברמת הביטחון העצמי.

במהלך הסדנה המשתתפים ייהנו מסביבה לימודית עם מוטיבציה גבוהה, ירכשו כלים לשיפור התקשורת המילולית והא-מילולית בצוות וישפרו את המודעות העצמית. כל הפעילויות בסדנה ילוו בניתוח המשמעויות הארגוניות שלהן ובסוף היום כל התובנות מהסדנה ילוקטו ויתורגמו למשמעויות ארגוניות מעשיות.

השילוב המושלם בין עסקים וסוסים

כפי שתגלו בסדנה, לפעילות עם סוסים יש עוצמה רבה. עוצמה זו באה לידי ביטוי בפעילויות עצמן, בתקשורת המתפתחת עם הסוס ובהדמיה שוטפת של הפעילות עם הסוס לפעילות הארגונית. הפעילויות עם הסוסים וניתוח התובנות הארגוניות, יותירו חותם שיורגש היטב בפעילות הארגונית השוטפת.

אני רוכב שם כיף מאוד אתם אדירים
רום ציפורי
רום ציפורי
07:17 13 Dec 20
מקום מושלם בעל הבית אירח אותנו מאוד יפה מושלם.
ליעוז חמו
ליעוז חמו
17:12 27 Oct 20
LD זה לא סתם חווה. זה בית!❤️ מקום חם ואוהב עם אנשים מדהימים כל אחד ואחת!חווה שאפשר לסמוך על זה שיטפלו לך בסוס בלי שתדאג .הטיפול שם יסודי ונקי וכיף לבוא להרגיש בנוח שם.יש לי סוס מדהים שהוא נימצא בחוות LD מקבל את כל הטיפולים שהוא צריך!! אני מרוצה מאודדד!הכי שמחה שליאור הוא המאמן שלי ושל הסוס שלי.❤️כיף לי ללמוד עוד ועוד דברים מימנו.תודה על הכללל❤️❤️
חווה שהיא בית❤ איכותית ומקצועית עם אנשי המקצוע הטובים ביותר בארץ בכל התחומים.חווה נפלאה לכיף וטיולים ( נמצאת באיזור מדהים)ומצד שני מעולה להתפתחות אישית ברכיבה והתקדמות בענף..סוסים מעולים אנשים מצוייניםבארבע מילים- לרוצים את הטוב ביותר?
Yael Slor Marzuk
Yael Slor Marzuk
20:49 19 Aug 20
הייתי בהמון חוות וזו החווה המועדפת עלי,חווה עם אווירה משפחתית חמה ותומכתהסוסים מקבלים את כל הטיפולים הנדרשים ולכן גם נראים בהתאםליאור ונגה בעלי החווה נותנים תמיד יחס אישי ומענה מיידי לכל בקשה,צוות של מקצוענים אחד אחדממליצה בחום !
Sharon Shechtman
Sharon Shechtman
07:39 19 Aug 20
יחס אישי מקום נקי ומושקע
Moti bass
Moti bass
08:11 17 Dec 19
מקום מדהים
מוריה ולצמן
מוריה ולצמן
18:19 15 Dec 19
wingate-footer השותפים שלנו maccabi-footer

© 2020 כל הזכויות שמורול ל LD TRAINING